Misja 52 dla małżonków i rodziców

MISJA 52 - INSPIRUJĄCE ZADANIA DLA MAŁŻONKÓW 

Ukazał się drugi numer miesięcznika dla małżonków Misja52. Jest to bezpłatny magazyn, dostępny na tablety i smartfony, skierowany  do małżonków i rodziców. 

O MAGAZYNIE

W artykułach poruszane są tematy dotyczące mądrego zarządzania posiadanym majątkiem, poprawy własnej produktywności i przedsiębiorczości oraz inspirujące pomysły na tworzenie kreatywnych projektów. W magazynie można również przeczytać artykuły rodzinne o wychowaniu dzieci. Poruszane są także tematy dotyczące wiary, aktywności fizycznej oraz podróżnicze.

 TWÓRCY

 Tomasz Kania – Redaktor Wydawca, odpowiedzialny za działania całego zespołu. Dba o jakość wydawanego tytułu. Organizator wielu wydarzeń, koncertów i warsztatów dla Polonii w UK.

 Paweł Konopski – Redaktor Wydawca, odpowiedzialny za koordynowanie prac zespołu grafików. Jest współautorem Market People Magazine dla osób i firm pracujących w londyńskim City.

 TEMATYKA

Drugie wydanie bogate jest w artykuły noworoczne i rodzinne. Rafał Kupis w felietonie „Jak wyznaczać cele w małżeństwie” dzieli się praktycznymi wskazówkami, od czego powinniśmy zacząć. Ks. Michał Łatuszyński przypomni nam właściwe priorytety, abyśmy nie zgubili Boga w ustanawianiu celów Noworocznych. Leszek Kulaszewicz przekonuje, że kłótnie przy dzieciach nie są katastrofą i jednocześnie podaje wartościowe wskazówki, jak powinny wyglądać. Piotr Zagórowski w tekście „Jak radzić sobie ze zmęczeniem na poziomie rodzic” przytacza kilka praktycznych sposobów, co robić w momencie, gdy braknie nam „pary”. Małgorzata Bindek przedstawia „Dobre Treści w Sieci”, czyli filmiki, które będą dla Was dobrą inspiracją. Aleksandra Grzybek zadba o naszą figurę i pomoże zrzucić poświąteczne kilogramy.

 Pojawił się też dwuczęściowy tekst dedykowany ojcom, którzy pracują za granicą. Pierwszą część, o tym jak dziecko reaguje i tęskni, możecie przeczytać już dziś. Druga część pt. „Jak dobrze zaplanować powrót” ukaże się już za miesiąc.

 I na koniec, również nowy cykl: „Przedsiębiorczy mąż, zaradny tata”. Jest to kontynuacja cotygodniowych zadań, które publikowaliśmy w każdy poniedziałek na naszym facebooku. Tym razem zadania wzbogacone zostały krótkim tekstem. Zapraszamy serdecznie do lektury.

http://www.krlradio.com/magazyn/